Skvosty Kolumbie - Andy, káva, Karibik

cena od 84 990 Kč termín: 03.12.2018 délka: 12 dní (zájezd č. 482720)

12 - denní zájezd

Bogotá - Villa de Leyva - Zipaquirá - Ibagué - Salento - Valle de Cócora - Medellín - Cartagena de Indias - Santa Marta - Národní park Tayrona - Playa Grande

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Poznámka : Doporučená částka na kapesné: cca 200 - 300 USD

Min. počet účastníků : 12.

Ubytování: různé

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:let Praha - Bogotá s přestupy, přivítání na letišti průvodcem, transfer na hotel v centru města. Ubytování. Nocleh.
2. den:po snídani výjezd lanovkou na horu Montserrate , odkud je neopakovatelný výhled na město. Návštěva náměstí Plaza Bolívar, katedrály a Capilla del Sagrario - architektonický klenot města. Návštěva Muzea zlata , jehož kolekce je považována za nejhodnotnější na světě. Pokračování do koloniálního města Villa de Leyva , které je známé svým rozlehlým náměstím. Ubytování v historickém jádru a osobní volno k toulkám po městě.
3. den:po snídani cesta do Zipaquirá , kde se nachází solná katedrála - "Catedral del Sal" , která byla postavena v tunelu solných dolů u solné hory. Točitými tunely vedoucími do hloubky 160 m se prochází k římskokatolickému kostelu kolem14 menší kaplí, které znázorňují křížovou cestu. Samotný chrám má 3 části, které představují narození, život a smrt Ježíše Krista. Návrat do Bogoty. Nocleh.
4. den:snídaně, celodenní panoramatická cesta do jedné nejkrásnějších oblastí Kolumbie - Eje Cafetero - oblast kávovníkových plantáží. Po cestě zastávka na oběd v historickém centru Ibagué . Pokračování do Salenta , malého městečka a vstupní brány do Národního parku Los Nevados, skrz údolí Valle del Cócora . Ubytování. Nocleh
5. den:snídaně, ranní vyjížďka do malebného údolí Valle de Cócora , které se může pochlubit nejvyššími palmami na světě. Fakultativně projížďka na koni. Odpoledne návštěva kávové haciendy El Ocaso spojená s ochutnávkou té nejlepší kávy. Večer osobní volno. Nocleh.
6. den:po snídani odjezd ze Salenta a pokračování do Medellínu. Po cestě zastávka u termálů Santa Rosa de Cabal a koupel. Příjezd do Medellínu ve večerních hodinách. Ubytování. Nocleh.
7. den:po snídani prohlídka historické části města Medellín a vyjížďka lanovkou do parku Arví s krásným výhledem na město. Po prohlídce města transfer na letiště a přelet do města Cartagena. Ubytování. Nocleh.
8. den:po snídani prohlídka města Cartagena (UNESCO), které dosud nic neztratilo z lesku, kdy bylo španělskou kolonií - kostely, kláštery, domy s typickými převislými balkony, čtvrtě Bocagrande, Castillogrande a Manga, pevnost Castillo de San Felipe. Na závěr prohlídka koloniálního kláštera na hoře Cerro de la Popa, jež je také nejvyšším bodem města. Nocleh.
9. den:po snídani transfer do Santa Marty . Ubytování v hotelu v historickém jádru. Prohlídka města a muzea, návštěva "Quinta de San Pedro Alejandrino" - koloniální dům, ve kterém strávil své poslední dny generál osvoboditel Simon Bolívar, dům "Casa de la Aduana", kde se nachází Tayonské muzeum zlata, prohlídka katedrály Santa Marta. Návrat na hotel, osobní volno. Nocleh.
10. den:po snídani transfer ke vstupní bráně Národního parku Taynora , jednoho z nejkrásnějších úseků karibského pobřeží na úpatí pohoří Sierrra Nevada de Santa Marta. Procházka podél pláží Caňaveral, Arrecifes, Arenillas, La Piscina až k pláži San Juan (cca 1,5 hod.). Fakultativně trek k prehispánským ruinám "Pueblito". Návrat člunem na pláž Taganga a transfer do hotelu. (Plavba člunem je celkem dobrodružná, alternativou je opět návrat pěšky cca 1,5 hod.). Nocleh
11. den:snídaně, návrat do Národního parku Taynora , plavba člunem z pláže Tangana na pláž Playa Grande s panenskou přírodou a ideálními podmínkami pro šnorchlování. Odpolední návrat na pláž Tangana, osobní volno. Nocleh.
12. den:snídaně, transfer na letiště. Odlet do Prahy.


Podobné zájezdy v této destinaci

16 500 Kč
Základní cena od 16 500 Kč

Antily a jižní Karibik (z Cartageny) na lodi Monarch**** AI

LastMinute
Kolumbie, Cartagena de Indias
Jedná se o osmidenní okružní plavbu Karibikem na trase Cartagena - Curacao - Bonaire- Aruba - Colon - Cartagena. Okružní plavba je ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat pobytový zájezd s možností krátkých poznávacích výletů na pevninu. Pobyt na palubě luxusní výletní lodě Monarch Vám zaručuje vysoký…
termín: 27.10.2018 délka: 8 dní
104 900 Kč
Základní cena od 104 900 Kč

Utajené skvosty Kolumbie

Kolumbie, Leticia
BOGOTA – ZIPAQUIRÁ – LAGUNA GUATAVITA – VILLA DE LEYVA – LETICIA – AMAZONIE – PEREIRA – SALENTO – NEVADO DEL RUIZ –MEDELLIN – SANTA MARTA – NP TAYRONA – CARTAGENA DE INDIAS – OSTROVY ROSARIO. Doposud opomíjená Kolumbie je jednou z nejkrásnějších zemí Jižní Ameriky. Objevte s námi celé její bohatství…
termín: 01.11.2018 délka: 18,19 dní
84 990 Kč
Základní cena od 84 990 Kč

Skvosty Kolumbie - Andy, káva, Karibik

Kolumbie
Bogotá · Villa de Leyva · Zipaquirá · Ibagué · Salento · Valle de Cócora · Medellín · Cartagena de Indias · Santa Marta · Národní park Tayrona · Playa Grande Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena. Poznámka : Doporučená částka na kapesné: cca 200 - 300 USD Min. počet účastníků : 16
termín: 03.12.2019 délka: 12 dní

Nabízí

FIRO-tour a.s.

FIRO-tour a.s.

Národní 37/38
11000 Praha
telefon: 221966966

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Barranquilla / Ernestocortissoz 27 °C
Bogota 7 °C
Cali / Alfonso Bonillaaragon 19 °C
Cartagena / Rafael Nunez 26 °C
Cucuta / Camilo Daza 24 °C
Leticia / Vasquez Cobo 24 °C
Pereira / Matecana 19 °C
Rionegro / J. M. Cordova 13 °C
San Andres Isla / Sesquicentenario 28 °C

Základní informace

Kolumbie

Kolumbie
Hlavní město: Bogota
Počet obyvatel: 28 951 449
Měna: COP
Rozloha: 1,138,339 km2

Místopisy

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://kolumbie.vasezajezdy.cz/zajezdy/skvosty-kolumbie-andy-kava-karibik-482720/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://kolumbie.vasezajezdy.cz