Tajemná Kolumbie a panenské ostrovy

cena od 99 990 Kč termín: 10.11.2018 délka: 16 dní (zájezd č. 482719)

16 - denní zájezd

Bogotá - Montserrate - Salento - Valle del Cócora - termály Santa Rosa del Cabal - Medellín - Guatapé - Piedra del Peňol - Necoclí - Capurganá - ostrovy San Blas (Panama) - Cartagena - Taganga - Národní Park Taynora - Santa Marta

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Poznámka : Dopručné kapesné: cca 350 - 400 USD Doporučené spropitné pro řidiče: cca 30 USD/osoba

Min. počet účastníků : 15.

Ubytování: různé

Stravování: vlastní

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:let Praha - Bogotá s přestupy, uvítání průvodcem na letišti, transfer do hotelu, ubytování, Nocleh.
2. den:snídaně, Bogotá - prohlídka historického jádra města, náměstí Plaza Bolívar, katedrála a kaple Sagrario - architektonický klenot města a muzeum zlata. Odpoledne výjezd lanovkou na horu Montserrate odkud se naskýtá neopakovatelný výhled na město. Ubytování. Nocleh
3. den:po snídani celodenní panoramatická cesta do jedné z nejkrásnějších oblastí Kolumbie - Eje Cafetero - oblast kávovníkových plantáží. Tato krajina každého uchvátí svou malebností. Po cestě zastávka na oběd a pokračování do Salenta , malého městečka a vstupní brány do Národního parku Los Nevados. Ubytování. Osobní volno. Nocleh.
4. den:po snídani ranní vyjížďka do malebného údolí Valle de Cócora , kde je možno obdivovat nejvyšší palmy na světě - národní strom Kolumbie. Fakultativně projížďka na koních v údolí. Odpoledne návštěva kávové Haciendy El Ocaso spojená s ochutnávkou té nejlepší kávy. Večer osobní volno. Nocleh.
5. den:po snídani odjezd ze Salenta k termálním vodám Santa Rosa del Cabal . Koupel a pokračování do Medellínu . Ubytování. Večer volno k procházkám po městě. Nocleh.
6. den:po snídani ranní vyjížďka k přehradě Guatapé , kde se tyčí do výšky 2135m obrovský monolit, na jehož vrchol vede 270 schodů. Projížďka po přehradě na katamaránu a posezení v malebné vesničce Guatapé. Výstup na monolit a pokračování do městečka Marinilla . Osobní volno. Ve 21 hod nástup do autobusu a noční přejezd do přístavu v Necoclí.
7. den:: brzy ráno příjezd do přístavu v Necoclí . Možnost snídaně v některém z místních podniků v přístavu. Cca 2hodinová plavba do pozemského ráje v přírodě - Capurganá , kam se nedostanete jinak než letecky nebo po vodě. Výlet ve člunu na pláž Sapruzzo a La Miel. Kratší ekologický trek k La Coquerita. Ubytování - Posada del Gecko (snídaně, oběd). Nocleh.
8. den:po snídani plavba na panamské území k ostrovům San Blas , které jsou obývány indiány kmene Kuna. Po cestě zastávka v Národním parku Kuna Yala a pokračování k prvnímu ostrůvku "Isla de Atiliano ". Oběd a pokračování k dalšímu ostrůvku "Isla Caledonia" , kde se blíže seznámíte s kulturou a zvyklostmi kmene Kuna. Večeře (langusty, chobotnice). Ubytování/nocleh - hamaky ve vesnici (snídaně, oběd, večeře). Nocleh.
9. den:po snídani plavba na ostrůvek "Isla Roque" a šnorchlování. Po obědě plavba na další ostrůvek "Isla Naciente" . Následuje plavba do přístavu Puerto Obaldía a návrat do Capurganá . Ubytování a nocleh v Posada del Gecko (snídaně, oběd, večeře). Nocleh.
10. den:po snídani plavba zpět do přístavu Necoclí a celodenní cesta do opevněného města - Cartagena de Indias . Večerní příjezd, osobní volno. Ubytování a nocleh v butique - hotelu Don Pedro Heredia.
11. den:: Cartagena de Indias - po snídani půldenní tour po tomto nádherném koloniálním městě ze XVI. století, které založili španělští kolonizátoři. Projížďka po nábřeží Bahía de Cartagena, návštěva konventu "Candelaria sobre el crero de la popa", pevnost San Felipe, městské podloubí a historické jádro uvnitř opevněného města. Odpolední transfer na pláž Taganga v oblasti Santa Marty. Ubytování a nocleh v Eco Resort Jaba Nibue 5*.
12. den:po snídani návštěva Národního parku Tayrona - dvouhodinový trek od vstupní brány k nejfotografovanějšímu místu parku - Cabo San Juan de Guía , kde strávíme zbytek dne. Cestu od brány a zpět lze fakultativně absolvovat na koních. Odpoledne/večer osobní volno k procházkám po městě. Ubytování a nocleh v Eco Resort Jaba Nibue 5*.
13. den:: po snídani návrat do Národního parku Tayrona - plavba ve člunu na pláž "Playa Cristales" - nefalšovaného tropického karibského ráje. Odpolední návrat do Santa Marty a osobní volno. Ubytování a nocleh - Eco Resort Jaba Nibue 5*.
14. - 15. den:relax na pláží "Playa Grande" - resort Jaba Nibue se nachází v zálivu Playa Grande, odkud je možno pořádat kratší treky po pobřeží. Ubytování Eco Resort Jaba Nibue 5* (snídaně)
16. den:: snídaně, transfer na letiště Santa Marta - odlet do ČR (dle letového řádu možný přílet do ČR následující den. )


Podobné zájezdy v této destinaci

16 500 Kč
Základní cena od 16 500 Kč

Antily a jižní Karibik (z Cartageny) na lodi Monarch**** AI

LastMinute
Kolumbie, Cartagena de Indias
Jedná se o osmidenní okružní plavbu Karibikem na trase Cartagena - Curacao - Bonaire- Aruba - Colon - Cartagena. Okružní plavba je ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat pobytový zájezd s možností krátkých poznávacích výletů na pevninu. Pobyt na palubě luxusní výletní lodě Monarch Vám zaručuje vysoký…
termín: 27.10.2018 délka: 8 dní
69 990 Kč
Základní cena od 69 990 Kč

Kolumbie - Znovuobjevené El Dorado

Kolumbie
Vydejte se s námi do magické Kolumbie, která se právem vrací mezi hlavní turistické destinace. Pojeďte do země aktivních sopek, velkých řek a tropických pralesů, do světa zapomenuté koloniální krásy, k lidem, kteří jsou proslulí svou pohostinností a radostí ze života. Tato nádherná země, pojmenovaná…
termín: 03.12.2018 délka: 18 dní
20 500 Kč
Základní cena od 20 500 Kč

Legendy Karibiku (z Cartageny) na lodi Monarch **** AI

LastMinute
Kolumbie, Montego Bay
Jedná se o osmidenní okružní plavbu Karibikem na trase Cartagena - Montego Bay (Jamaica) - Grand Cayman - Puerto Limon - Colon - Cartagena. Okružní plavba je ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat pobytový zájezd s možností krátkých poznávacích výletů na pevninu. Pobyt na palubě luxusní výletní lodě…
termín: 17.11.2018 délka: 8 dní

Nabízí

FIRO-tour a.s.

FIRO-tour a.s.

Národní 37/38
11000 Praha
telefon: 221966966

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Barranquilla / Ernestocortissoz 27 °C
Bogota 7 °C
Cali / Alfonso Bonillaaragon 19 °C
Cartagena / Rafael Nunez 26 °C
Cucuta / Camilo Daza 24 °C
Leticia / Vasquez Cobo 24 °C
Pereira / Matecana 19 °C
Rionegro / J. M. Cordova 13 °C
San Andres Isla / Sesquicentenario 28 °C

Základní informace

Kolumbie

Kolumbie
Hlavní město: Bogota
Počet obyvatel: 28 951 449
Měna: COP
Rozloha: 1,138,339 km2

Místopisy

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://kolumbie.vasezajezdy.cz/zajezdy/tajemna-kolumbie-a-panenske-ostrovy-482719/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://kolumbie.vasezajezdy.cz